Trafik Sigortası Nedir?

Yasal olarak zorunlu olan trafik sigortasını yaptırmayan sürücülere ceza uygulanıyor. Trafik sigortası teklifleri alırken ruhsat sahibi ve araç hakkında detaylar forma yazılıyor. Ruhsat sahibi ve araç hakkındaki bilgiler sigortanın teminat öngörüsünü belirliyor. Fiyat belirlenirken yasal mercilerin sunduğu araç değer tablosu dikkate alınıyor. Değer tablosundaki edere aracın markası, modeli ve yaşına göre karar veriliyor.

Trafik Sigortası – İkinci El Araç

Zorunlu olan trafik sigortası araç her el değiştirdiğinde yeniden yapılıyor. Sigorta için araç bilgileri forma girilerek farklı firmalardan farklı teklifler alınabiliyor. Aracın sahibine, şirket aracı ile şirkete ait bilgiler ilgili alanlara yazılıyor. Araç sahibi yabancıyla kişiye ait kimlik bilgileri ayrı alanlara not düşülüyor. Siz de birkaç dakika içinde formu doldurarak güvenilir sigorta firmalarının tekliflerini alabilirsiniz. Trafik sigortası bulundurmayan araçlar trafikten men ediliyor. Yapılması zorunlu olan sigorta, maddi hasarlı kazalarda 3. kişilerin zararını güvence altına alıyor. Olası hasarın tazminini öngören sigorta teminatı kötü sürprizlere gebe olan trafikte güvence isteyenlerin seçimi oluyor

Poliçe Teklifleri Nasıl Karşılaştırılır?

Farklı firmalardan alınan teklifler karşılaştırılırken poliçelerin kapsamlarının incelenmesi öneriliyor. Firmaların tekliflerinin genel şartları hemen hemen aynı şartlardan oluşurken, teminat ve prim tutarlarında değişiklik görülebiliyor. Poliçelere ihtiyaca göre teminat eklenebiliyor. Ek teminatların bedelleri firmalara göre değişebiliyor. Teklifler karşılaştırılırken sigorta uzmanlarından, müşteri hizmetlerinden destek alınabiliyor. Uygun fiyatlı poliçelerin teminatlarının kullanıcıya uygunluğunun kontrol edilmesi ve fiyatın yanı sıra şartlarının da değerlendirilmesi önem arz ediyor.

Trafik Sigortası Araç İçin Yeterli mi?

Trafik sigortasının yanında kullanıcıların kasko da yaptırması öneriliyor. Güvenli sürüşün ve herhangi bir kaza durumunda tazminatın gereği olan kasko hakkında ayrı bir form doldurularak teklif alınabiliyor. Trafik sigortası kaza durumunda üçüncü kişilerin hasarını karşılarken kasko, poliçe sahibinin maddi zararını tazmin ediyor. Siz de aracınıza ve ihtiyaçlarınıza en uygun fiyatlı ve geniş teminatlı trafik sigortası tekliflerini hemen alabilirsiniz. Farklı firmaların tekliflerini inceleyerek birkaç dakika içinde kararınızı verebilir, satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İkinci el araç ile yolculuklarınızı riske atmayın, trafik sigortası yaptırarak güvenli yolculuklar yaşayın.

İletişime Geç
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/barutcusigorta/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275